Cenniki do pobrania
Odstąpienie od umowy

Według polskiego prawa, konsument ma prawo do odstąpienia od umowy, zawartej na odległość w ciągu 14 dni od daty zakupu. Papeterra.pl chcąc ułatwić Ci decyzje zakupowe i dać Ci więcej czasu do namysłu, umożliwia zwrot towaru bez podania przyczyny aż do 60 dni po zakupie.

Zwrot odbywa się na Twój koszt - wystarczy, że odeślesz do nas towar (najlepiej z dowodem zakupu i wypełnionym Formularzem Odstąpienia od umowy zawartej na odległość). Im szybciej zwrócisz zakupione towary tym lepiej dla Ciebie, ponieważ otrzymasz zwrot kosztu towaru i wysyłki we wcześniejszym terminie. Oświadczenie to należy złożyć do 60 dni po dacie zakupu towaru. Zwracane towary powinny być w stanie niezmienionym. Kupujący powinien dołączyć do nich również dowód zakupu lub jego kopię w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy.

Skorzystanie z prawa zwrotu jest możliwe, gdy towar:

- nie był używany

- nie został uszkodzony

- nie był krojony na zamówienie

Jeśli zależy Ci na możliwie szybkim rozpatrzeniu Formularza Odstapienia od Umowy, dołącz do niego:

- fakturę lub paragon, jako potwierdzenie zakupu.

- wypełniony przez Kupującego Formularz Odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności tym samym sposobem, jakim została ona dokonana przez Kupującemu, chyba, że ten zgodzi się na inną formę zwrotu, która nie stanowi dla niego dodatkowego obciążenia finansowego. Sprzedawca daje gwarancje zwrotu pieniędzy za towar oraz kosztów przesyłki niezwłocznie, maksymalnie w ciągu 14 dni.

Jeśli kupujący zdecyduje się na wybór formy przesyłki, który nie jest najtańszym, wówczas sprzedawca nie ma obowiązku zwrotu Kupującemy dodatkowych kosztów. Sprzedawca nie będzie również przyjmował zwrotów wysłanych na koszt Sprzedawcy lub za pobraniem.

60 dniowa możliwość zwrotu dotyczy konsumentów. W przypadku osób, dokonujących czynności prawnych, związanych z prowadzoną przez nich działalnością zawodową lub gospodarczą, prawo do odstąpienia do umowy w powyższym zakresie nie obowiązuje. W tym przypadku prosimy o przemyślane zakupy.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Magazyn:

ul. Jagiellońska 88

hala nr. 30

Fabryki Samochodów Osobowych Żerań

03-215 Warszawa


Godziny pracy biura wirtualnego:

Pon - Pią: 8:00 - 16:00

 
 
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 400,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl