Cenniki do pobrania
Formy płatności

Sklep Papeterra.pl wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferując kilka możliwości zapłaty za zamówienie. Każda z nich jest w pełni bezpieczna i umożliwia szybko i sprawnie zrealizować zakup.

1. Płatność z góry poprzez system szybkich płatności internetowych. W sklepie Papeterra.pl natychmiastowe przelewy są obsługiwane przez Przelewy24. Korzystając z tej formy płatności, masz pewność, że cały proces zakupowy przebiegnie szybko i bezpiecznie. Serwis poznańskiego operatora umożliwia transfer środków w wyjątkowo prosty i wygodny sposób. Szybkie płatności internetowe są gwarancją sprawnej realizacji zamówienia, ponieważ pieniądze klienta już po chwili od dokonania transakcji, trafiają na konto sklepu. Dzięki czemu proces pakowania towaru odbywa się w trybie natychmiastwym.

2. Płatność za pobraniem. Płatność za pobraniem to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie czują się pewnie podczas dokonywania operacji finansowych drogą elektroniczną. Ta forma płatności zakłada przekazanie pieniędzy za zakup kurierowi, który bezpośrednio dostarcza paczkę we wskazane miejsce.

3. Płatność przelewem tradycyjnym. Papaterra.pl umożliwia również dokonanie płatności za zamówienie bezpośrednim przelewem bankowym na konto:

     ARTCEL Sp. z o.o.
 
      ul. 3 maja 41
 
      05-800 Pruszków

 

Numer konta: 52 1240 2887 1111 0010 7340 1798

Nasz bank: PKO SA

Korzystając z tej formy płatności, klient powinien mieć na uwadze, że rozliczenia między bankami mogą trwać do dwóch dni roboczych.

4. Płatność kartą płatniczą. Zamówienia w sklepie Papeterra.pl mogą być opłacane również przy użyciu kart płatniczych: Visa, Visa Electron, MasterCard lub Maestro.

5. Płatność przy odbiorze. Masz również możliwość zapłacenia i odebrania zamówienia osobiście, w siedzibie firmy przy ulicy Loteryjki 71 w Warszawie. Wówczas, opłata za przesyłkę nie jest doliczana, co stanowi dodatkową oszczędność.

6. Kredyt kupiecki lub kredyt ratalny. Masz możliwość skorzystania z kredytu kupieckiego lub ratalnego, udzielanego przez naszych Partnerów Handlowych. W tym wypadku prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta, w celu ustalenia przebiegu procesu zakupu kredytowego.

Dokonujesz wyboru opcji płatności spośród wyżej wymienionych w momencie składania zamówienia.

Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami !

503 922 044

 502 203 797

Kontakt e-mail:

biuro@artcel.pl

Magazyn:

ul. Jagiellońska 88

hala nr. 30

Fabryki Samochodów Osobowych Żerań

03-215 Warszawa


Godziny pracy biura wirtualnego:

Pon.- Pt  8:00-16:00

 
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 400,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl